+90 545 678 18 68
+90 545 817 33 74
info@genclercnc.com

Gençler Cnc Makine ve otomasyon

Cnc makine montaj ve demontaj arıza tesbiti ve onarımı elektronik kart tamiri servo motor tamiri enkoder tamiri ve pozisyonlaması cnc makine bakımları fabrika aydınlatması ve fabrika bakımı ve diĞer sistemler ile ilgili tamir bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Gençler Cnc Makine ve otomasyon Hizmetleri, Endüstri, Otomasyon, Sağlık, Güzellik, Matbaa, Tekstil ve Eğitim alanında kullanılan elektronik cihazlar, elektronik kartlar ve diğer sistemler ile ilgili tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Sektörde teknolojik yeniliklerin tümünü takip ederek uzman personelimizi eğitimlerini bu yönde geliştirmeyi son teknoloji cnc alt yapımızla %100 müşteri memnuniyetine dayalı profesyonel ve garantili hizmet vermeyi amaç edinmiş gençler cnc sektöründeki yenilikleri takip eden değil sektöre yön veren firma konumunda olmayı hızla gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Kurumsal Alt Yapımız uzman personelimiz donanımlı servis laboratuvarı ile küçük, büyük iş ayırt etmeden, müşteri memnuniyetini %100 ve kalite bilincini ön planda tutarak, diğer tüm servislere göre daha hızlı ve profesyonel bir servis deneyimi sunmaktayız.